RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe serving and display bowls.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe U01051025555 serving and display bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe U01051025555 8.5 Inch Stainless Steel Cover Heating Element with Durability
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U01051025555 |
| Manufacturer Part # | U01051025555 |
| Height | 1.3" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe U01051025555 Cover Heating Element
