Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe U00813 Wiring Kit 9 Inch OEM Commercial Electrical Connector
Item:
#1478536
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U00813 |
| Manufacturer Part # | U00813 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe U00813 Wiring Kit 9 Inch OEM Commercial Electrical Connector
$156.50
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe U00813 Wiring Kit
