- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster U006H 1.5 Inch Lift Rack Arm Assembly Stainless Steel Corrosion Resistant
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | U006H |
| Manufacturer Part # | U006H |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster U006H Lift Rack Arm Assembly Crs/chr Pl