- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Town Foodservice Equipment TWN34700 14 Inch Diameter Wok Mandarin Commercial Equipment
| Manufacturer | Town Foodservice Equipment |
|---|---|
| Model Number | TWN34700 |
| Manufacturer Part # | TWN34700 |
| Height | 4.5" |
| Width | 14" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 2.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Town Foodservice Equipment TWN34700 Wok Mandarin 14in Dia
