Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 100604 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 100604 25A Fuse for Electric Commercial Equipment
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 100604 |
| Manufacturer Part # | 100604 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 100604 Fuse 25a
