Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30200B6110 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air 30200B6110 12 Inch Lid Stainless Steel with Airtight Seal
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30200B6110 |
| Manufacturer Part # | 30200B6110 |
| Height | 1.5" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30200B6110 Lid
