RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 2271-157 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air 2271-157 Relay OEM 1.4 Inch Durable for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 2271-157 |
| Manufacturer Part # | 2271-157 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 2271-157 Relay
