- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie TU100-AI 4.35 Inch Calibration Tool for Medium-Volume Kitchens
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | TU100-AI |
| Manufacturer Part # | TU100-AI |
| Height | 1.05" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie TU100-AI Tune Up Culvers Medium Ai