RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TU-36542 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TU-36542 2.8 Inch Microwave Tube Electric OEM Component
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TU-36542 |
| Manufacturer Part # | TU-36542 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 19.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TU-36542 Micowave Tube 300 300" Xcelerate