RestaurantSupply.com is your trusted source for Hubbell cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell TTD405 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hubbell TTD405 0 to 200 Psi Temp Pressure Gauge Stainless Steel with Analog Display
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | TTD405 |
| Manufacturer Part # | TTD405 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell TTD405 Temp/pressure Gauge, 0-200 Psi 30-240f 3" Dial 2" Stem 1/2" Mpt, Hubbel Booster
