RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen TT999606 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen TT999606 1 Inch Washer Flat Tipper Tie OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | TT999606 |
| Manufacturer Part # | TT999606 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen TT999606 Washer Flat Tipper Tie 9 9 9606