Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam -TT33432 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam -TT33432 2.5 Inch D-stem Flat Down Thermostat Durable Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | -TT33432 |
| Manufacturer Part # | -TT33432 |
| Height | 3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam -TT33432 T Stat B10 Temp 60-200 Cap 84" Bulb 3/16" X 16", D-stem Flat Down, Use Knob A928 K-192 # 221067 Off-200-60, If Pointer Dial Is Needed Use Oem # Kn-26568, Alto-shaam, Warmer 1000up 1200-up 1200-ups 1200-up/sr
