RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TT-36559 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TT-36559 9 Inch Bi-Metal Thermostat Durable Metal 105C
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TT-36559 |
| Manufacturer Part # | TT-36559 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TT-36559 Bi Mteal Thermostat 105c