RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TT-34982 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TT-34982 Electric Thermostat Ego Control with 120v 13amp
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TT-34982 |
| Manufacturer Part # | TT-34982 |
| Height | 1.8" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TT-34982 Thermostat Ego Control 120v 13amp
