RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TT-3498 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TT-3498 4.4 Inch Thermostat Fast 450 Deg F Electric OEM
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TT-3498 |
| Manufacturer Part # | TT-3498 |
| Height | 3.15" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 10.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TT-3498 Thermostat Fast 450 Deg F.
