RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TT-33476 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TT-33476 5.2 Inch Hi Limit Thermostat Stainless Steel Safety Device
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TT-33476 |
| Manufacturer Part # | TT-33476 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TT-33476 Hi Limit Thermostat