Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Advance Tabco aftermarket dishtables and dish cabinets.
- Engineered to match existing Advance Tabco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Advance Tabco TSU-P-208 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Advance Tabco TSU-P-208 Stainless Steel Hi Limit Switch 250°F for Commercial Ovens
| Fits with Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | TSU-P-208 |
| Manufacturer Part # | TSU-P-208 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco TSU-P-208 Hi Limit Switch 250f
