Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air TSSCHANDLE commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air TSSCHANDLE 1.2 Inch OEM Stainless Steel Door Handle Corrosion Resistant
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TSSCHANDLE |
| Manufacturer Part # | TSSCHANDLE |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TSSCHANDLE Door Handle