RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis TSS1A000 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis TSS1A000 10 Inch Stand Thermal Server Electric with Stainless Steel
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | TSS1A000 |
| Manufacturer Part # | TSS1A000 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis TSS1A000 Stand Thermal Server Single
