Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hamilton Beach units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hamilton Beach TSP116 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach TSP116 8Ft Power Cord 3 Wire 14Ga Heavy Duty Molded Plug
| Fits with Manufacturer | Texican Specialaty Products, Inc. |
|---|---|
| Model Number | TSP116 |
| Manufacturer Part # | TSP116 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Texican Specialaty Products, Inc. TSP116 8 Ft Power Cord 3 Wire, Amps 15, Volts 125, Gauge 14, Heavy Duty App, Iance Cord Set W/ Molded Plug, Nema # 5-15p
