  • Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSHG4C48S pre-rinse faucets and spray valves
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
T&S Brass TSHG4C48S 1/2 Inch Diameter Gas Hose 90 Degree Bend Flexctd
T&S Brass  |  MFG #: TSHG4C48S  |  Item #: 1132068
Item: #1132068
Technical details
Manufacturer T&S Brass
Model Number TSHG4C48S
Manufacturer Part # TSHG4C48S
Height 2.69"
Width 13.19"
Depth 23.69"
Weight 4.43 lbs
Hazardous False
Country of Origin United States
Product Type OEM
About this item
Product Details
T&S Brass TSHG4C48S Gas Hose Flexctd 1/2 X 48 W/90 (3 3/ 4 O.d
Customer reviews
AllPoints T&S Brass