RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSHG4C48S pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TSHG4C48S 1/2 Inch Diameter Gas Hose 90 Degree Bend Flexctd
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TSHG4C48S |
| Manufacturer Part # | TSHG4C48S |
| Height | 2.69" |
| Width | 13.19" |
| Depth | 23.69" |
| Weight | 4.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TSHG4C48S Gas Hose Flexctd 1/2 X 48 W/90 (3 3/ 4 O.d
