RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSHG-4D-48S pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TSHG-4D-48S 3/4 Inch Length Gas Hose Stainless Steel 90 Degree Fitting
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TSHG-4D-48S |
| Manufacturer Part # | TSHG-4D-48S |
| Height | 2.69" |
| Width | 13.19" |
| Depth | 23.69" |
| Weight | 6.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TSHG-4D-48S Gas Hose Flex Ctd 3/4 X 48 W/90 (4 3/ 4 O.d )
