Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass deck mount faucets.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSB9K deck mount faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TSB9K 1 Inch OEM Lever Handle Kit for Plumbing Fixtures
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TSB9K |
| Manufacturer Part # | TSB9K |
| Height | 5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TSB9K Lever Handle Kit
