Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSB1117 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TSB1117 10 Inch Spout Lead Free Wall Mounted Faucet Brass Chrome
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TSB1117 |
| Manufacturer Part # | TSB1117 |
| Height | 3.75" |
| Width | 15.44" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 3.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TSB1117 Material Brass, Length 1" Shank, 10" Spout, Plating Chrome-plated, Inlet 1/2" Nps, Lead Free Y, Centers 4" Wall
