Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSB0123ADF12B pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TSB0123ADF12B 27 Inch Leadfree Pre-Rinse Unit with Wall Bracket and Hose
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TSB0123ADF12B |
| Manufacturer Part # | TSB0123ADF12B |
| Height | 3.88" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TSB0123ADF12B Material Brass, Includes 106-1195 Riser Tube, 110-1177 Add-on-faucet, 111-1017 Wall Bracket, 111-1068 Handle, 111-1087 Spring, 111-1119 Finger Hook & Screw, 111-1194 Spray Valve, 111-1203 Steel Hose, 111-1211 Spout, 111-1260 Pre-ri
