  • Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSB0123ADF12B pre-rinse faucets and spray valves
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
T&S Brass TSB0123ADF12B 27 Inch Leadfree Pre-Rinse Unit with Wall Bracket and Hose
T&S Brass  |  MFG #: TSB0123ADF12B  |  Item #: 1129178
Item: #1129178
Technical details
Manufacturer T&S Brass
Model Number TSB0123ADF12B
Manufacturer Part # TSB0123ADF12B
Height 3.88"
Width 27.5"
Depth 12"