Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSB0100M faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TSB0100M 44 Inch Hose Assembly with Automatic Shut-off Valve Stainless Steel
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TSB0100M |
| Manufacturer Part # | TSB0100M |
| Height | 4" |
| Width | 10" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TSB0100M - 44" Flexible Stainless Steel Hose, - 1/2" Male Inlet, - 48" Overall Length, - Automatic Shut-off Valve With Spray Head, T&s Brass
