Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS608-25 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS608-25 1 3/4 Inch Bonnet Push Button Brass Chrome Plated
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS608-25 |
| Manufacturer Part # | TS608-25 |
| Height | 6.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS608-25 Material Brass, Length 1 3/4", 44 Mm, Width 3/4", 19 Mm, Outer Diameter 11/16", 17 Mm, Plating Chrome-plated
