Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket pre-rinse faucets and spray valves.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other TS5R pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS5R 18 Inch Riser Tube with Corrosion Resistant Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS5R |
| Manufacturer Part # | TS5R |
| Height | 0.62" |
| Width | 0.62" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS5R Riser Tube 18"
