Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS5HR-2HSE-50 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS5HR-2HSE-50 3/8 Inch Diameter 50 Foot Hose Black Synthetic Rubber
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS5HR-2HSE-50 |
| Manufacturer Part # | TS5HR-2HSE-50 |
| Height | 13.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 9.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS5HR-2HSE-50 Hose (3/8" X 50ft Black)
