Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS5311-40 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS5311-40 4 1/2 Inch Balance Hose Pre Rinse with Mounting Hardware
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS5311-40 |
| Manufacturer Part # | TS5311-40 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS5311-40 Length 4 1/2", 115 Mm, Width 4", 102 Mm, Includes Cotter Pin Washer Clevis Pin, Instructions Included Y
