Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS41L faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS41L 3/4 Inch Nut Packing Brass Chrome Plated Sealing Component
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS41L |
| Manufacturer Part # | TS41L |
| Height | 6.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS41L Material Brass, Inner Diameter 7/16", 11 Mm, Outer Diameter 3/4", 19 Mm, Plating Chrome-plated, Thread 3/4"-14, Depth 7/16", 11 Mm
