Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket pre-rinse faucets and spray valves.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other TS264L pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS264L 1.5 Inch Stem Assembly Hot Water Valve Corrosion Resistant
| Fits with Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS264L |
| Manufacturer Part # | TS264L |
| Height | 3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS264L Stem Assy Hot Enc
