Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS1592-20 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS1592-20 1 5/8 Inch Tailpiece 1/4 Inch NPT Brass and Durable
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS1592-20 |
| Manufacturer Part # | TS1592-20 |
| Height | 6.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS1592-20 Material Brass, Length 1 5/8", 41 Mm, Inner Diameter 3/8", 10 Mm, National Pipe Thread 1/4"
