Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS14207-40 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS14207-40 10 Inch Pre-Rinse Faucet Deck Mount Stainless Steel with Hose
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS14207-40 |
| Manufacturer Part # | TS14207-40 |
| Height | 3.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS14207-40 T & S Pre-rinse Deck Mount Faucet New Style That, Accepts Stainless Steel Hose Assembly # 32-1477
