Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS1092-45M faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS1092-45M 4.06 Inch Hydro Generator Ec Faucet Kit Stainless Steel and Durable
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS1092-45M |
| Manufacturer Part # | TS1092-45M |
| Height | 4.63" |
| Width | 4.06" |
| Depth | 3.06" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS1092-45M Includes 1/2" Nps Swivel Coupling Power Cord, Instructions Included Y
