Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS067X faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS067X 15 Inch Double Joint Swing Nozzle Stainless Steel with Spout Repair Kit
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS067X |
| Manufacturer Part # | TS067X |
| Height | 13.44" |
| Width | 1.34" |
| Depth | 7.13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS067X T & S Double Joint Swing Nozzle 15", , Spout Repair Kit 321432
