Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS060X pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge TS060X 2 Inch Stainless Steel Swing Nozzle with Ergonomic Design
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS060X |
| Manufacturer Part # | TS060X |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS060X T & S Swing Nozzle 8"
