Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS011356-45 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS011356-45 2-1/2 Inch Overflow Head Assembly Brass Chrome-plated
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS011356-45 |
| Manufacturer Part # | TS011356-45 |
| Height | 4.63" |
| Width | 4.06" |
| Depth | 3.06" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS011356-45 Overflow Head Assembly By T&s Brass, Length 2-1/2", Material(s) Brass, Note 2" Mounting Hole, Accepts 1 1/4" Overflow Tube, Plating Chrome-plated, Weight 1.175 Lb
