Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TS010385-45 3.13 Inch Flat Strainer Stainless Steel Drain Component
Item:
#1328475
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS010385-45 |
| Manufacturer Part # | TS010385-45 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.13" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints TS010385-45 3.13 Inch Flat Strainer Stainless Steel Drain Component
$2.91
Unit price
/
Unavailable
