RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki TS006 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki TS006 4.25 Inch Thermistor and Heat Sink OEM Replacement
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | TS006 |
| Manufacturer Part # | TS006 |
| Height | 1.15" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki TS006 Thermisor & Heat Sink
