Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS003198-45 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS003198-45 Spray Valve Handle Nut for T&S Brass EB 0107 J
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS003198-45 |
| Manufacturer Part # | TS003198-45 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS003198-45 Spray Valve Handle Nut For Eb 0107 J Swv
