Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass wall mount faucets.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS002970-45 wall mount faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS002970-45 12 Inch Rack Hose Stainless Steel with Hardware
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS002970-45 |
| Manufacturer Part # | TS002970-45 |
| Height | 8.88" |
| Width | 12" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS002970-45 Material Stainless Steel, Includes Hardware, Centers 8"
