Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS002859-40 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS002859-40 3 Inch Spray Head T and S Pre-rinse Valve Stainless Steel
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS002859-40 |
| Manufacturer Part # | TS002859-40 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS002859-40 T&s Pre-rinse Spray Valve Complete Spray Head.
