Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TS002714-40M50 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TS002714-40M50 1 Inch Hot Spindle Assembly with Handle Eterna Cartridge
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TS002714-40M50 |
| Manufacturer Part # | TS002714-40M50 |
| Height | 3" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TS002714-40M50 Hot Spindle Assembly W/ Handle, Eterna Cartridge W/ Handle, For T&s Series B-0221 B-0225 B-0230 B-0231 Heavy Duty, Faucets
