FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE prep refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE TS-23F-HC RH prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE TS-23F-HC RH 27 Inch Reach In Freezer Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TS-23F-HC RH |
| Manufacturer Part # | TS-23F-HC RH |
| Height | 78.38" |
| Width | 27" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 330 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TS-23F-HC RH Stainless Reach In Freez