Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE TRUE916431 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
True916431 6 Inch Evaporator Coil Gas Steel Fin - Available Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE916431 |
| Manufacturer Part # | TRUE916431 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 68" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE916431 Evaporator Coil