Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
True832136 1 Inch Door Hinge Assembly Top Left with Durability Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE832136 |
| Manufacturer Part # | TRUE832136 |
| Height | 3" |
| Width | 1" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE832136 Door Hinge Assembly Top Left, True Qa-48-18m-b Tsu-18 Tssu-48-8-47 Twt-48, Tuc-60 Tuc27f Twt-48 Twt-60
