Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE TRUE811125 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
True811125 26 Inch Door Gasket Black for True Refrigeration Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE811125 |
| Manufacturer Part # | TRUE811125 |
| Height | 0.5" |
| Width | 26" |
| Depth | 54" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE811125 Door Gasket 25-1/2" X 53" Black, Mag 7/16" Filler 5/8" Base 1-1/4" High 7/8", Dart Mount, True T-23 Ts23 Gdm-19/23/49
