Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TRU949575 11 Inch Gasket Lid Rubber Airtight Seal for Containers
Item:
#1852187
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | TRU949575 |
| Manufacturer Part # | TRU949575 |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints TRU949575 11 Inch Gasket Lid Rubber Airtight Seal for Containers