RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen bar refrigeration.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen TRSK-325-60124-00 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen TRSK-325-60124-00 Fan Motor Assembly for Condenser Airflow
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | TRSK-325-60124-00 |
| Manufacturer Part # | TRSK-325-60124-00 |
| Height | 5.37" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 3.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen TRSK-325-60124-00 Fan Motor Assy W/ Bracket Condenser
